1. קטלוג מוצרים
 2. קטלוג מוצרים
 3. המוצרים שלנו
 4. שמן קנאביס רפואי

בית מרקחת קנאביס

מספר המוצרים בסל : 0

מן קנאביס רפואי הוא מיצוי של תפרחת הצמח כשהוא מהול בשמן צמחי, בדרך כלל שמן זית. 

השמן מכיל ריכוזים שונים של חומרים פעילים והצריכה שלו נעשית בטפטוף מתחת ללשון או בבליעה. ההשפעה של שימוש בשמן קנאביס מתרחשת כ-40 עד 90 דקות לאחר הנטילה והשפעותיו דומות להשפעה בצריכה באמצעות עישון או אידוי. השמן נספג בגוף דרך הפה אל מערכת העיכול.


שמן קנאביס רפואי - איך משתמשים?

את שמן קנאביס רפואי יש לטפטף כ-2-3 טיפות מתחת ללשון ולצורך הגברת ההשפעה יש להחזיק את השמן מתחת ללשון זמן רב ככל הניתן מבלי לבלוע אותו. מומלץ להשתמש בכפית ולא לטפטף

באופן ישיר.

אם זו הפעם הראשונה שאתם צורכים שמן קנאביס או בכלל קנאביס רפואי, מומלץ לטפטף טיפה אחת מתחת ללשון כדי להכיר את ההשפעה. 

השפעה ארוכת הטווח שלו – כ-5-6 שעות של הקלה.

 

שמן קנאביס רפואי - יתרונות

 • השפעה ארוכת טווח – לשמן הקנאביס לוקח זמן להשפיע בהשוואה לעישון או אידוי, אך זמן ההשפעה הוא ארוך יותר ומגיע עד לשש שעות לאחר נטילתו. מסיבה זו, צריכת שמן קנאביס אידיאלית עבור הקלה בכאבם של הסובלים מכאבים כרוניים, וצריכים להיות תחת השפעתו למשך זמן ממושך.
 • שמן קנאביס לא מצריך עישון, ולכן הצריכה שלו לא כרוכה בשריפה או בחימום הצמח. מבחינה בריאותית, השימוש בשמן קנאביס עדיף על מוצרי עישון או מוצרים הכוללים את השריפה של התפרחת.
 • מינון ידוע ומדוייק – כל בקבוק שמן קנאביס מכיל באופן מדויק הרכב ידוע וקבוע של חומרים פעילים.
 • מתאים למי שלא מסוגל לעשן – עישון היא דרך טובה לצרוך קנאביס, אך היא לא מתאימה לכולם, ובפרט לא לילדים. 

 

שמן קנאביס רפואי - חסרונות

 • תחילת ההשפעה היא איטית ומתחילה לאחר כ- 40-90 דקות, בניגוד להשפעה המהירה של עישון ואידוי המתרחשת תוך מספר דקות. מסיבה זו השימוש של שמן קנאביס רפואי פחות מתאים למעוניינים בהקלה מיידית.
 • השמן עלול לגרום לבעיות בעיכול – שמן הקנאביס מגיע למערכת העיכול שלנו והוא בא במגע עם המזון והשתייה שאנחנו צורכים ואלה באים במגע עם השמן. חלק מהמטופלים יכולים לחוש בחילות, כאבי בטן או קשיי עיכול. מיחושים אלה חולפים בדרך כלל תוך פרק זמן קצר. עם הזמן, לומד המטופל כיצד לשלב בצורה מיטבית את השימוש עם המזון והשתייה
 • ללא אפקט פסיכו-אקטיבי – שמנים המכילים ריכוז גבוה של CBD לא יגרמו לכם לתחושת "היי" הידועה של הקנאביס. עבור אנשים מסוימים, זה יכול להוות חיסרון.

סוגי שמן קנאביס

 • שמן קנאביס ירוק שמגיע ב-3 דרגות שונות:

רגיל, 

פורטה

ו-CBD

שמן קנאביס ירוק מכיל כמויות קטנות של קנבינואידים (החומרים הפעילים העיקריים -CBD ו-THC). לפיכך, השפעתו קלה יחסית.

 • שמן קנאביס שחור – שמן מרוכז עם כמות גדולה של קנבינואידים, מתאים למקרים קשים וניתן בעיקר לחולי סרטן.
 • שמן קנאביס למריחה – מיועד לטיפול באלרגיות, מחלות עור (למשל פסוריאזיס) ועוד. השימוש בשמן זה נעשה על ידי מריחה ישירה על העור.

לאחרונה יוצא לכם לשמוע מהרבה מאוד אנשים על שמן קנאביס? יצא לכם לקרוא על כך בעיתונות ואתם תוהים על מה באמת מדובר והאם זה משהו שיכול להתאים גם לכם? אם כך, כדאי שתדעו, לפני הכול, שכאשר מדברים על שמן קנאביס למעשה מדברים על מוצר שהוא מיצוי של תפרחת הצמח, כאשר מערבבים אותו בשמן צמחי שלרוב הוא שמן זית. השמן הזה מגיע בריכוזים שונים וניתן לצרוך אותו בשתי דרכים עיקריות: טפטוף מתחת ללשון או בליעה. חשוב לדעת בניגוד לדרכים אחרות שבהן ניתן לצורך קנאביס רפואי, כמו אידוי או עישון, כאן ההשפעה תגיע לאחר זמן ממושך יותר. למעשה, רוב האנשים שצורכים שמן קנאביס מדווחים על כך שההשפעה מתחילה להופיע אחרי 40 עד 90 דקות.


מצד שני, ההשפעה של שמן קנאביס רפואי ממושכת הרבה יותר לעומת צריכה אחרת של קנאביס רפואי, שכן גם אחרי מספר שעות אנשים שצורכים אותו בצורה כזאת עדיין נהנים מהשפעתו החיובית דבר שמאוד חשוב למטופלים המעוניינים למשל לצרוך את השמן לפני השינה לטובת שינה מועילה ורצופה יותר.


מינון השמן 


עוד יתרון משמעותי ביותר שיש לשמן קנאביס, זו העובדה שלמעשה המינון ידוע ומדויק. בקבוק השמן מוציא טיפות מדודות וזה מאפשר למטופל לצרוך את הכמות המדויקת בהתאם לדרישות המצב שלו. לעומת זאת, כאשר מדברים על עישון או על אידוי, קשה יותר להגיע למצב שבו צורכים את הקנאביס הרפואי בדיוק כמו שצריך ובהתאם לדרישות של כל אדם ואדם. שמן הקנאביס נהנה מאוד יתרון משמעותי, וזו העובדה שהוא יכול להתאים גם למי שלא יכול לעשן. למשל, ילדים כמובן לא יעשנו קנאביס רפואי וגם אנשים מבוגרים שסובלים ממחלות נשימה יעדיפו להימנע מעישון. יחד עם זאת, גם קבוצות אלה באוכלוסייה עדיין יוכלו ליהנות מהיתרונות של הקנאביס הרפואי וזאת על ידי צריכתו בצורת שמן.


כמובן שכאשר מדברים על צריכת שמן קנאביס, צריך גם להכיר חיסרון אחד או שניים שלעיתים צורכי השמן מדווחים עליהם. למשל, לא אחת קורה שאנשים שצורכים שמן קנאביס רפואי מדווחים על בעיות עיכול שונות. יש אנשים שבהתחלה ירגישו קצת בחילה ולכן חשוב כל כך לשמור על צריכת שמן בדיוק במינון המומלץ. 


איך תדעו איזה שמן קנאביס רפואי לקנות? 


אם תעשו חיפוש מהיר באינטרנט, אתם תגלו שיש היום לא מעט חברות בישראל שמוכרות שמן קנאביס רפואי. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים באיזה שמן כדאי לבחור. האם כל מוצר בתחום הזה באמת יהיה איכותי? והאם כל מוצר יעשה אצלכם את אותו אפקט? התשובה היא בפירוש לא. לכן, אם אתם רוצים לצרוך שמן קנאביס ולהבטיח שתצאו מרוצים, יש טעם לבדוק מה אתם קונים ואיפה ותמיד מומלץ להתייעץ עם רוקח. האם באמת חובה לקנות את השמן הכי יקר שיש? והאם, במידה ואתם עומדים לשלם על בקבוקון של שמן קנאביס מחיר כפול זה אומר שהוא יהיה יותר איכותי או מתאים לצורך שלכםצריכת שמן קנאביס במינון הנכון יכולה לסייע לכם בצורה בלתי רגילה ולשפר את איכות החיים שלכם, כך שלא כדאי להתפשר או לוותר על העניין הזה. 


הזמנת שמן קנאביס אונליין – האם זה אפשרי? 


האמת היא, שזה אפשרי וזה גם כדאי. אתם יכולים לקרוא היום אינספור מאמרים מעניינים אודות השימוש בשמן קנאביס ולמען האמת, אתם גם יכולים להזמין את השמן הזה היום בלי לצאת מהבית. משמעות הדברים היא שתוכלו ליהנות ממחירים טובים ותוכלו גם ליהנות מנוחות שבעבר לא הייתה קיימת. שמן הקנאביס, בכל מינון שתבחרו, 

logo בניית אתרים