1. קטלוג מוצרים
  2. מלאי קנאביס

בית מרקחת קנאביס

מלאי יומי

מספר המוצרים בסל : 0

איתור מלאי קנאביס רפואי כל המידע

בשנת 2016 אושרה בישראל רפורמת הקנאביס הרפואי. במתווה שאושר, יכולים מטופלים שקבלו אישור מרופאים מתאימים ומחזיקים במרשם תקף, לרכוש קנאביס רפואי. במקביל, בתי מרקחת המורשים לספק קנאביס, מחזיקים ברשותם מלאי קנאביס רפואי איכותי בהתאם לדרישות ולצרכים, ולרוב גם בהתאמה לסוגי הקנאביס הקיימים במלאי של החברות הגדולות המשווקות את הקנאביס בישראל. מהו בעצם מלאי של קנאביס רפואי ואיך הוא נקבע? כיצד אפשר לבדוק אילו סוגי קנאביס נמצאים בבית המרקחת? למה חשוב ואפילו הכרחי להתייעץ עם רוקח בקשר לסוג הקנאביס ולאופן הצריכה האפשרי שלו? בשורות להלן נביא תשובות לשאלות אלה.


קנאביס רפואי – מה זה בעצם

צמח הקנאביס ידוע במזרח התיכון ובעולם בכלל מזה אלפי שנים. גם ההשפעות שלו מוכרות. מדובר הן בהשפעות הרפואיות שלו והן בהשפעותיו הפיזיולוגיות. לפני כשש שנים אושרה בישראל רפורמת הקנאביס, שבעקבותיה הורשו בתי מרקחת שעמדו בדרישות, להחזיק ברשותם מלאי קנאביס רפואי איכותי להנפקה לבעלי מרשמים ייעודיים. יש כמה דברים שחשוב לדעת כשמדברים על מלאי של קנאביס רפואי:


1.     מלאי קנאביס רפואי איננו קבוע: הסוגים השונים של הקנאביס הרפואי אינם נמצאים תמיד ברשות בתי המרקחת. במידה רבה, המלאי נקבע על ידי ההיצע של החברות המייבאות.

2.     בדיקה יומית של המלאי: מי שמעוניין לרכוש סוג ספציפי של קנאביס רפואי, יכול לבדוק אם המלאי הזה נמצא ברשות בית המרקחת המורשה. זאת, באמצעות רשימה המתפרסמת לרוב בכל יום.  


ככלל, חשוב וכדאי להתייעץ עם הרוקח הממונה בבית המרקחת לפני שמחליטים איזה סוג של קנאביס רפואי לרכוש. אמנם מי שמשתמש ומכיר את הנושא, עשוי לפתח העדפות כאלה ואחרות. מנגד, מי שאיננו מנוסה או שאיננו בטוח בקשר להתאמת סוג הקנאביס, יכול להתייעץ עם הרוקח ולבחור ביחד איתו את הסוג או את השילוב הנכון של סוגי קנאביס.


בדיקת איתור מלאי קנאביס רפואי בבית המרקחת

כאמור, בכל יום מפרסמים בתי המרקחת המחזיקים ברשותם את סוגי הקנאביס הקיימים במלאי. אופן ההתנהלות בתחום והשינויים שעשויים להתרחש בסוגים השונים ובדרישות של משתמשי הקנאביס, משפיעים בצורה משמעותית על מלאי קנאביס רפואי שנמצא בכל אחד מבתי המרקחת המורשים בישראל. בית המרקחת מדי גרין, בדומה לבתי מרקחת מורשים אחרים להנפקת קנאביס רפואי, מפרסם מדי יום, ולעיתים גם מעדכן במשך היום, רשימת מלאי הנמצאת ברשותו. עם זאת, חשוב ואפילו מומלץ מאד ליצור קשר עם בית המרקחת לפני ההגעה או ההזמנה. זאת על מנת להתייעץ עם הרוקח הן באשר לסוג הקנאביס הרצוי והן באשר לאפשרויות נוספות העומדות בפני המשתמש.


ייעוץ של רוקח בבית מרקחת ושיפור התוצאות


מעבר לבדיקה של מלאי קנאביס רפואי בבית המרקחת, יש משמעות רבה לייעוץ נכון והכוונה של הרוקח באשר לסוג הקנאביס שאותו כדאי למטופל לצרוך. הרוקח בבית המרקחת מכיר את הסוגים השונים של קנאביס ויודע להתאים אותם לאופי המשתמש ולאופן השימוש המועדף עליו או הרצוי עבורו.

·       משתמשים חדשים: במדינת ישראל יש כיום בסביבות 110,000 משתמשי קנאביס רפואי. בעל יום נוספים עוד משתמשים חדשים, שרובם ככולם לא השתמשו בקנאביס מעולם. לפיכך, הרוקח יכול להפנות אותם לסוג הקנאביס ולאופן השימוש האפשרי.

·       משתמשים ותיקים: איתור מלאי קנאביס רפואי נתון לשינויים יומיים. לפיכך, הרוקח הממונה על הנושא בבית המרקחת יכול להציע חלופות שונות ואפשרויות אחרות במידת הצורך.


אם יש לך עניין וצורך בייעוץ של רוקח וניפוק קנאביס רפואי על פי מרשם, זה המקום הנכון עבורך. כדאי ליצור קשר עוד היום עם הרוקח בבית מרקחת מדי לינק ולקבל ייעוץ איכותי, מקצועי ומותאם לצרכים שלך.

logo בניית אתרים